YUMI Lashes

Our tailor made composing support suggests you with a spectacular opportunity to end up with splendidly drafted plagiarism-100 % free custom reports and, for this reason, saving time and money write my paper

YUMI Lashes je nová technologie, která vám umožní zahustit a prodloužit své vlastní řasy bez umělého prodlužování a nalepování řas na ty vaše přírodní.

Postup probíhá v několika fázích, střídavě se používají různé komponenty. Řasy se umísťují na silikonovou podložku a aplikuje se první fáze, která je řasy nadzvedává (lifting). Dále se řasy naplňují speciálním pigmentem (existují čtyři možnosti barvy), který se dostává do řas. V dalším kroku jsou řasy naplněny vitamíny, proteiny a aminokyselinami. Tato poslední struktura zůstane na řasách po dobu jednoho dne. Po těchto 24 hodinách, budete mít efekt hustých, tmavých řas s krásným ohybem (efekt “otevřených očí”), tudíž vy už nemusíte používat řasenku, ale pokud budete chtít, můžete to udělat. Po použití řasenky řasy budou ještě více husté a dlouhé.

Také ihned po proceduře, můžete spát na břiše, požívat jakoukoli kosmetiku i kontaktní čočky.
Účinek YUMI Lashes trvá 2-3 měsíce bez dalších postupů (korekce, atd). Po této době se procedura musí zopakovat.

YUMI Lashes – úspěšná kombinace nejmodernější, inovativní technologie a využívá naprosto bezpečné komponenty.
YUMI Lashes vám umožní natočit vlastní řasy, zvětšit jejich délku a zahustit. Na rozdíl od trvalé, která má řadu špatných následků, postup nemá nepříznivý vliv na řasy, nýbrž naopak strukturu řas posílí, a to díky výživným složkám, které jsou součástí procedury.
YUMI Lashes postup odpovídá všem normám a má bezpečnostní certifikáty.

Technika umožňuje, aby se žena cítila jistší, pohodlněji a ukázala svou přirozenou krásu bez umělých prostředků.

Doba trvání 90 minut. Cena 1.300,- Kč.

leave A Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *