Novinky

Trendová kolekce líčení podzim/zima

16 Říj, 2017
klochay
No Comments

Pro tuto sezonu Sothys v líčení zrcadlí Vaší vnitřní krásu a umocňuje Váš svůdný půvab. Nechte se inspirovat novou limitovanou kolekcí, která obsahuje krémovou tvářenku, dua pro kouřové líčení očí, matné rtěnky se sametovým efektem a lak na nehty v podzimním odstínu.

Nová sezonní kůra podzim/zima

Říj, 2017
klochay
No Comments

Nová profesionální obličejová kúra s výtažky hrušky a mandle. Sezonní salonní péče o obličej je inspirována poznatky chronobiologie, která přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období: objevte sílu minerálů pro přípravu pleti na zimu v rámci nové okysličující sezonní péče.

Nový program mládí a krémy mládí

Říj, 2017
klochay
No Comments

Na koncept sér mládí navazuje řada krémů mládí, která zahrnuje pět typů přípravků odpovídající různým potřebám pleti: krém mládí pro vitalitu pleti, krém mládí proti vráskám, krém mládí pro zpevnění pleti, restrukturační krém mládí, krém mládí pro obnovení hutnosti pleti. Srdcem programu mládí je βP3. TRI-KOMPLEX™: šafrán- jerlín- peptidy: krémy mládí obsahují polyfenoly květu šafránu a dimer kvercetinu z květu jerlínu, jež pleť chrání před oxidačním stresem, zatímco obsažené peptidy předcházejí vzniku chronologických příznaků stárnutí. Krémy mládí jsou určeny pro profesionální i domácí péči a jejich pravidelným používáním ochráníte pleť před předčasným stárnutím. Omládnete až o 6 let během 3 ošetření!

Péče pro ženy, které si chtějí nechat svůj skutečný věk pro sebe…