Solárium

V salonu máme solárium Advantage 400 Turbo Power německé značky Ergoline, která je již po mnoho let v mezinárodní oblibě.

Zdravá a pěstovaná pokožka opálená do tropických barev- to je sen každé ženy ale i muže. Naše solárium Vám nabízí perfektní rovnoměrné a dlouhodobé opálení po celém těle. Pohodlnost ležení umožňuje ergonomicky formovaná akrylová deska. Obličejové zářiče lze podle potřeby vypnout. Solárium nabízí dlouhodobé zhnědnutí již po krátké opalovací době.

Nabízíme předplacené klientské karty:

 

 • 100 min. 900,-
 • 200 min. 1600,- nebo 10,-/min bez klientských karet.

  Všeobecná pravidla

  1. Ujasněte si, jaký máte typ pokožky, poznáte to podle toho, jak vaše kůže obvykle vypadá poté, co se hodinu procházíte na poledním sluníčku. O tom, jak dlouho a jak často je pro Vás vhodné se v soláriu opalovat, se poraďte v salonu.

  2. Před opalováním nepoužívejte deodoranty ani parfémy – na kůži by vám po nich mohly naskákat hnědé fleky.

  3. Neulehejte do solária nalíčená. Kosmetika obsahuje řadů různých přísad. Ať jsou to emulgátory, tuky nebo vůně – ve spojení s UV paprsky mohou vyvolat alergické reakce pokožky. Proto je důležité, vždy před ulehnutím do solária: odstranit líčení! Líčení uzavírá póry na pokožce obličeje. UV světlo na soláriu je opět otevírá, přičemž do pokožky vnikají nejen paprsky, ale i částečky líčení, které vyvolávají alergické reakce na pokožce. Dalším nepříznivým vlivem líčení je https://www.bigshotrading.com postupné poškozování Vaší pokožky. Jakkoli může být lehký make-up přitažlivý, ve spojení s UV paprsky solária udělá více škody než užitku. Proto před použitím solária líčení odstraňte, a poté zase aplikujte.

  4. Před opalováním v soláriu se natřete přípravkem na opalování v soláriích (solární kosmetikou). POZOR na nekvalitní typy přípravků na opalování, některé nemusí téměř vůbec účinkovat!

  5. Po slunění nejvíc pokožce prospěje, když ji nadopujete hydratačním tělovým mlékem.

  6. Pravidelně užívejte beta-karoten nebo alternativní tablety pro „bezpečné“ opalování, které snižují škodlivost UV paprsků, protože posilují odolnost pokožky.

  Používání solária se nedoporučuje:

  * v období těhotenství
  * pokud užíváte antibiotika nebo antidepresiva (snižují odolnost kůže proti UV záření)
  * pokud jste nachlazená, máte teplotu nebo trpíte jakoukoli infekcí
  * pokud máte na těle více než třicet mateřských znamének, oheň nebo plochou a tmavou pihu větší než dva milimetry v průměru
  * pokud často trpíte zánětem spojivek nebo máte hodně citlivé oči
  * pokud je vám méně než patnáct let